Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 
Dámské oblečení Pánské oblečení Dětské oblečení Dámské nadměrné velikosti Pánské nadměrné velikosti Dámské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Dětské spodní prádlo Plavky Punčochové zboží
 
 

Co je outlet oblečení?

      Milé dámy a pánové, již jste slyšeli o OUTLET oblečení a nevíte, co si pod tímto pojmem máte představit? My Vám tento termín rádi přiblížíme. OUTLET oblečení je značkové oblečení. Jedná se o známé světové značky jako je PUMA, NIKE, ADIDAS, LONSDALE, FILA, REEBOK, NEXT, GEORGE, TRESPASS, KANGOL aj.. Všechny značky na oblečení jsou original, nikoli padělky.

   OUTLET oblečení je z vyřazených či přebytečných kolekcí, občas s drobnou vadou materiálu jako je např.opačně našitý zip, malá dírka, chybějící knoflík či zabarvená nitka a jiné drobné nedostatky. Ve většině případů je zboží bez vady nebo není při běžném nošení vada patrná. Proto nakoupíte OUTLET oblečení značkové kvality za zlomek pořizovací ceny. V našem obchodě obleceni-on-line.cz naleznete široký sortiment kvalitního značkového oblečení za nejnižší ceny na trhu.

Nahoru

 
 
 
 
 
InfoBox
 
http://www.limpopo.cz/
 
 
Novinky

06.04.2015 Pánské polo tričko CHERESKIN Pánské polo tričko americké značky CHERESKIN s...

06.02.2015 VÝPRODEJ OBLEČENÍ ZA SUPER NÍZKÉ CENY Zlevnili jsme pro vás veškeré outlet oblečení -...

Kompletní přehled »